NEVINNÁ KRÁDEŽ?

Tohle je historka mojí maminky, ale musím se s ní podělit. Občas nás přepadne touha po milionech a vsadíme si SPORTKU. My z 21. století proženeme čárový kód přes aplikaci v telefonu, což je velmi dobrá věc. Další možností je zkontrolovat tiket na webových stránkách, ale uznejte, že zatrhávat třeba 10 políček je dost zdlouhavé.
Moje maminka je ze „staré školy“ a tyhle vymoženosti prostě nejsou pro ni. Takže pro ní nejjednodušší způsob jak zjistit, zda už je MILIONÁŘKOU, je návštěva trafiky.

A jsme u toho. To si tak jedné krásné soboty zašla do trafiky v jednom pražském obchodním centru a poprosila o kontrolu tiketu. Paní projela sázku mašinou a že prý bohužel to tentokrát nevyšlo. Jestli teda nevýherní tiket může vyhodit. Mamka nějak zrovna měla asi nějaké prozření a že si ho vezme zpátky.

A světe div se, zrovna se vrátila z další trafiky a najednou byl tiket výherní. Sice žádný milion, statisíce ani tisíce. Jen pouhá stovka, ale kdo vám ji dá? Zůstává nám všem rozum stát, jak si někdo může něco takového dovolit. Takhle holt někdo vydělává… aneb koruna ke koruně.

Poučení? Můžeme to mamce říkat horem dolem, že ji to můžeme zkontrolovat přes mobilní aplikaci… Anebo úplně nejlepší je vsadit si online. Nabijete si kredit a pak už jen vsázíte. Po slosování vždy po přihlášení vidíte, zda jste vyhráli a peníze se Vám tak připíšou k účtu a můžete si je pak nechat vyplatit posláním na účet.
Dávejte si na to bacha!!! Ať nepřijdete o své sázky.

Tak tfuj tfuj, ať máte štěstí.

∗ LUCKA ∗

what do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *